ZWCad / ZW3d Yetkili Satıcısı

ZWCad / ZW3d Yetkili Satıcısı Resmi

ZWCad, bir CAD yazılımıdır. CAD, bilgisayar destekli tasarım anlamına gelir. ZWCad ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler yapabilir, katı modelleme, yüzey modelleme ve render işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. ZWCad, AutoCAD ile %100 uyumlu olarak çalışır. Yani AutoCAD ile yapılmış bir çizimi ZWCad ile açabilir veya ZWCad ile hazırladığınız bir çizimi AutoCAD ile kullanabilirsiniz.

ZWCad, dünyanın 80 ülkesinde 200.000’den fazla lisanslı müşteri tarafından kullanılan düşük maliyetli ve yüksek verimli bir CAD çözümüdür. Kullanıcı ara-yüzü ve çalışma prensipleri bakımından AutoCAD’e çok benzemektedir. Bu nedenle ZWCad, kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmeden ve ilave bir eğitime gereksinim duymadan rahatlıkla geçiş yapabilecekleri bir çözümdür.

ZWCad, mekanik, mimari, inşaat, endüstriyel tasarım, elektronik, makine gibi pek çok sektör için 2 ve 3 boyutlu CAD çözümleri sunmaktadır1. Türkçe dahil olmak üzere 15 dil için arayüz desteği mevcuttur. Ayrıca ZWCad; VBA, DRX ve LISP gibi çeşitli geliştirme ortamları sunarak kişiselleştirmeye ve ilave özellikler adapte etmeye de uygun bir CAD programıdır.

ZWCad’in en son sürümü “ZWCAD 2023” olmak üzere iki farklı paket olarak pazarlanmaktadır: ZWCAD 2023 Verimli, Kullanıcı Dostu, Uyumlu CAD ve ZWCAD Mechanical 2023 Sofistike Sonuçlar için Basit tasarım1. ZWCAD 2023 Verimli, Kullanıcı Dostu, Uyumlu CAD paketi 2 boyutlu çizimler için güçlü fonksiyonlar içermektedir. Bunun yanında express tools (hızlı araçlar), customization settings (düzenlenebilir ayarlar), LISP ve ADS özellikleri bulunmaktadır. ZWCAD Mechanical 2023 Sofistike Sonuçlar için Basit tasarım paketi ise Standart versiyonda olan tüm özelliklerinin yanında 3 boyutlu katı modelleme (3D ACIS) ve Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) geliştirme ortamı sunmaktadır.

ZWCad Türkiye resmi yetkili satıcısı olan zwcad-turkiye.com adresinde ZWCad 2022 Professional & Standard ürünlerinin yanı sıra ZWCad Kiralama 2022 ürünü de bulunmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi almak için fiyatlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ZWCad Professional 2023 ürünü de mevcuttur.