"Daha Hızlı ve Daha Sorunsuz!"

ZWCad Türkiye Yetkili Satıcısı | Rengim™

Hassas tasarım

ZWCad® Türkiye Yetkili Satıcısı ZWCad programının teknik araçlarıyla, ZWCad programının grafik tasarım gücünü birleştirerek komple görsel iletişim çözümü sunuyor. Karmaşık eğitim kılavuzlarından karmaşık parça kataloglarına, geniş yelpazede teknik iletişim projeleri hazırlarken yeni özelliklerin avantajını yaşayın.

Teknik çizim öğelerini yeniden kullanın

“CAD çizimi” (AutoCAD DWG ve DXF), eski dosyalar ve resim desteğiyle ZWCAD tüm endüstri lideri formatlardaki verilerinizin kullanılmasını ve yeniden kullanılmasını garantiler. Dahili 3D dosya açma, dönüştürme ve görüntüleme uygulamasının keyfini çıkarın.

Hassas teknik illüstrasyonlar

Özel diyagram araçları ve projeksiyonlu çizim yetenekleri ile çarpıcı teknik çizimler üretin. Temel not ve boyut araçları, güçlü renk stilleri ve armonileri gibi özelliklerle, herhangi bir teknik belgede tutarlı ve açıklayıcı görsel stil elde etmek daha kolay.

ZWCad Teknik iletişim standartlarında yayınlayın

WebCGM 2.x ve S1000D, Microsoft Visio (VSD), Microsoft Publisher, SVG, DOCX, EPS, TIFF, PDF dahil olmak üzere, 100’den fazla endüstri standartı dosya formatı desteğiyle, standartlaştırılmış teknik belgeler oluşturup dağıtabilir, dosyaları güvenle müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Hızı ve performansı arttırın

Büyük dosyalarla çalışırken yavaşlamaya son. Doğal 64-bit desteği daha hızlı performans sağlıyor. Gelişmiş çoklu işlemci desteği, aynı anda birden fazla projede çalışırken, dosya alıp verirken veya büyük dosyaları düzenlerken dramatik bir hız kazandırıyor.

Dahili arama aracı olan ZWCad lokal ağınızda, çevrimiçi portallarda ve web sitelerindeki grafik varlıkları, şablonları, yazıtiplerini ve resimleri hızlıca bulmanızda yardımcı olur.

YENİ! Çoklu tepsi – kalıcı olan çok sayıda tepsiyle çalışarak birden fazla projedeki varlıkların organizasyonunda esneklik kazanın.

YENİ! Arama yeteneği – müşterinin web siteisndeki resimleri, web sitesinin adresini doğrudan Search kutusuna yazarak ayırın.

Bütünleşik 3D görselleştirme modülü XVL Studio 3D ZWCad programını kullanarak tanımlanmış ve özel 3D model görünümlerinden yüksek kaliteli illüstrasyonlar oluşturun. DWG, 3DS, VRML ve XVL dosyalarını içe alın, 3D görünümlerden teknik illüstrasyonlar ve render görünümleri oluşturun. ZWCad Standart Professional sürümünün yeni bir özelliği olarak, içe alınan 3D kaynaklı illüstrasyonu alırken etkileşimli olarak yerleştirebilir ve ölçekleyebilirsiniz, böylece konum ve boyutu değiştirme adımlarını atlamış olursunuz.

YENİ! XVL Studio 3D CAD Add-On (tercihe bağlı)

CATIA V5, PTC Creo (eski Pro/ENGINEER), SolidWorks, Inventor, NX, IGES, STEP, JT dahil olmak üzere en yeni 3D CAD dosyalarını açın ve düzenleyin. Kullanımı kolay 3D görselleştirme çözümü, kapsamlı bir 3D CAD eğitimine gerek kalmadan çok sayıda 3D CAD sistemiyle çalışmanızı sağlar. Tam animasyon aracı setiyle, karmaşık montajlar için montaj talimatları ve bakım kılavuzları oluşturabilirsiniz. Animasyonlu açıklamalar ve diğer etkileşimli teknik belgeler oluşturmak için, sonucu çevrimiçi ve mobil görüntüleme için veya U3D dosyası (3D PDF için) olarak yayınlayın.