ZWCad ile Autocad Farkları Nelerdir?

ZWCad ile Autocad Farkları Nelerdir? Resmi

Ürün Karşılaştır

ZWCAD, AutoCAD® kullanıcılarının sadece 2D ve 3D çizimde ihtiyaç duydukları şeyi sağlamakla kalmaz, bundan daha fazlasını, ZWCAD yaratıcı akıllı özellikleri ile bilinir.

ZWCAD mükemmel uyumluluk ve istikrar sunar

Tam DWG desteği

ZWCAD çizim dosyaları, dünya standardı olan .dwg formatındadır. Yani, 2.5’dan 2023 sürümüne kadar tüm .dwg dosyalarını, herhangi bir dönüşüm gerekmeden ve kayıpsız açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. ZWCAD ek olarak .dxf (interchange), .dwf (web) ve .dwt (template) gibi ilgili diğer formatları da destekler.

Temel CAD platformlarıyla uyumlu

ZWCAD, Microsoft® Windows® bütünleşiktir. Windows-stili kullanıcı arayüzü, menüleri, araç çubuklarını, komut satırını ve iletişim kutularının Windows kullanıcılarının alıştığı şekilde yönetilmesini sağlar. Windows kullanıcılarının hemen ZWCAD ile çalışmaya başlamalarını kolaylaştırır.

Herhangi bir Windows işletim sistemiyle uyumlu çalışma

ZWCAD, tüm Microsoft® Windows® sürümleriyle bütünleşik ve uyumlu çalışır.

Kullanıcı dostu arayüz

Windows-stili kullanıcı arayüzü, menüleri, araç çubuklarını, komut satırını ve iletişim kutularının Windows kullanıcılarının alıştığı şekilde yönetilmesini sağlar. Windows kullanıcılarının hemen ZWCAD ile çalışmaya başlamalarını kolaylaştırır. Microsoft Office 2007 ve sonraki sürümlerde bulunana benzer sekmeler, açık olan dosyalar arasında geçiş yapmanızı kolaylaştırır.

ZWCad – Autocad ürün karşılaştırma belgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.