ZW3d™ – CAm / CAx

Entegre 3D CAD/CAM çözümü
Kendini geliştiren 3D geometrik modelleme çekirdeği...

14 Gün ücretsiz deneyin! (487)


Satınalma Opsiyonları:

Müşteri temsilcilerimiz Pazartesi - Cuma : 10:00 - 17:00 arasında hizmet vermektedir. İlgili talepler ile alakalı tarafınıza 24/48 saat içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

En güçlü veri çevirmeni!

- Farklı türevlerde çalışma kolaylığı
ZW3D, farklı 3D modelleme sistemlerinin yerli olmayan CAD verilerinin çevrilmesini destekler.

- Hibrit modelleme
Tasarım esnekliğini en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi katı yüzey hibrit modelleme.

- Monte-Demonte
Verimliliği artırmak için gelişmiş montaj fonksiyonları.

- Akıllı Draft
İş akışınızı optimize etmek için otomatik 2D taslak ve akıllı PMI araçları.

Uyumlu

Kullanışlı

Stabil

Efektif

Hızlı Çekirdek Avantajları

Kendinden geliştirilmiş 3D geometrik modelleme çekirdeği ile güçlendirilen ZW3D entegre 3D CAD/CAM çözümü.

Tüm ürünler geliştirme süreci için tasarlanmıştır. Katı yüzey hibrit modelleme, katı olmayan kalıp ayrımı için en hızlı çekirdeğe sahip.

2 eksenden 5 eksene akıllı CNC işleme stratejileri.

Tekrarlanan yüzeyler ve açık Edgescan gibi çeşitli geometrik topolojik durumlar doğru bir şekilde analiz edilebilir ve onarılabilir.

5 eksenli frezeleme, indeksleme ve 4 ila 5 eksenli işleme için eksiksiz bir çözüm sağlar ve STL dosyasıyla da çalışabilir.

Uygulanabilir, güvenilir ve güvenli işleme sağlamak için çok sayıda doğrulama ve simülasyon aracı teslim edilmektedir.

Güvenilir doğrulama ve simülasyon

Uygulanabilir, güvenilir ve güvenli işleme sağlamak için çok sayıda doğrulama ve simülasyon aracı teslim edilmektedir.
Katı Doğrulama, gerçek işleme işlemini simüle etmek ve fazla malzemeleri analiz etmek için güvenilir ve verimli işleme gerçekleştirerek kullanılabilir.
• Analiz fonksiyonları, araçlar ve stoklar, tablolar, kelepçeler vb.
• Minimum takım asılı uzunluğunun doğru hesaplanması, işleme güvenliğini sağlar...

Diğer Avantajlı Özellikler

3D Eskiz

3B çizimdeki nesneler üç boyutludur, yakalanabilir veya sınırlandırılabilir ve Akıllı Nokta Referansı kullanımını destekler. 3B çizimleri modelleme için kontur, yol, eğri vb. olarak doğrudan kullanabilirsiniz..

Eskiz Bloğu

Nesneleri çizim bloklarına dönüştürün ve bloklar ekleyerek ve boyutlarını hızla değiştirerek yeni nesneler oluşturun.

Katman Yöneticisi

Model özelliklerini 3B olarak hızla sıralayın ve düzenleyin: Kategori özniteliği aracılığıyla katmanları kolayca düzenleyin; Filtrele ve Katmanda Nesne Seç işlevleriyle katmanları kontrol edin ve düzenleyin.

Geometri Düzeltme

İçe aktarılan dosyaların geometrisinde bulunan anormal durumları (örn. açık kenarlar, boşluklar, yinelenen yüzler, kesişme döngüleri) analiz edin ve hızlı bir şekilde onarın.

Özellikleri Özelleştir

Unsurları kolayca yeniden kullanabilmek ve tekrarlayan işlerden kaçınmak için bazı geometrilerin tüm unsurlarıyla tek bir unsur oluşturun.

Akıllı Tasarım Araçları

Raster görüntüler, Kabartma komutuyla modelinizin yüzeyine güzel ve hızlı bir şekilde kabartılabilir. Morph ve Winding, nesneler, yüzeyler ve STL modelleri için kullanılabilir.

3D Malzeme Listesi

Tüm parçaların öznitelik bilgileri, bir 3B Malzeme Listesinin satırlarında ve sütunlarında görüntülenebilir, düzenlenebilir ve doğrudan 2B mühendislik çizimlerine aktarılabilir.

Esnek Alt Montaj

Genel montajda alt montajın serbestlik derecelerini değiştirerek, genel montajda DOF ile alt montaj bileşenlerini değiştirmeye devam edebilirsiniz.

Otomatik Açıklama

Bir görünümdeki tüm nesnelerle verimli bir şekilde doğrusal/çap/yarıçap/delik boyutları vb. oluşturun veya seçilen nesnelere açıklama ekleyin.

PMI Açıklama

3B modele açıklamalar ekleyebilirsiniz. Tüm PMI nesneleri görünüm yöneticisinde listelenebilir ve doğrudan 2B mühendislik çizimlerine aktarılabilir.

Toplu İş Adetini Değiştir

Seri hale getirilmiş montaj öğelerini hızlı bir şekilde dönüştürmek için montaj yapısını değiştirmeden Montajı Yeniden Adlandır ile partilerdeki parça adlarını değiştirebilirsiniz.

Sac Tasarım

Karmaşık sac levha tasarımı, Bükme, Loft, Panjur, Delme vb. ile tamamlanabilir. İçe aktarılan dosyalar, açma, bükme veya tasarım için sac levha parçalara dönüştürülebilir. Gelişmiş FastBlank işlevleri, katlanmamış efekti oluşturmanıza olanak tanır.

Tersine mühendislik

İçe aktarılan nokta bulutunu silerek, kırparak, bölerek, basitleştirerek nokta bulutu verilerini yüzey üretimi için hazırlayın. İşlenen nokta bulutundan mükemmel bir ağ oluşturulabilir ve otomatik olarak bir NURBS yüzeyine dönüştürülebilir.

Alt Tertibatların Montajı

Alt montaj bileşenlerini demonte edip sürükleyebilir, bileşenleri bir alt montaja dönüştürebilir veya alt montajı yeni bir dosya veya yeni nesne olarak kaydedebilirsiniz.

Boru Tasarım Modülü

Yeni eklenen bu modülle, esnek yönlendirme yollarına, akış yönünün canlı bir görüntüsüne, titiz özelliklere, güçlü düzenleme işlevlerine vb. sahip borular tasarlamak her zamankinden daha kolay. (bazı ülkelerde/bölgelerde mevcut değildir).

ZWCad Demo Talep Formu


Not: Eksiksiz olarak doldurulmayan formlar için demo bilgisi iletilmeyecektir.