"Daha Hızlı ve Daha Sorunsuz!"

Hakkımızda

16 yıllık bilgi birikimimizi 5 yıldır siz değerli müşterilerimiz için hizmete döküyoruz. Hizmete başladığımız günden itibaren tüm yazıcılarınızda teknik destek ve yerinde ürüne özel çözümler üretiyoruz. Bunun yanında şirketimizin iş alanları satış, yerinde servis, yazılım, tasarım, baskı, eğitimi kapsamaktadır.

Rengim tescilli marka logosu

Rengim™ olarak kurulduğumuz günden itibaren değişmez prensiplerimiz; kaliteye verdiğimiz önem, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat olmuştur. Alanında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Profesyonel ekibimiz, alanındaki hedefleri ve bugüne kadar sağladığı % 100 başarı ile sizlerle beraberiz.

Vizyonumuz
Güven;

Pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri yerine getirerek müşterilerimize güvenilir hizmet sunmak. Müşterimize, çalışanımıza, iş ortağımıza, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite;

Her Rengim® ürünü üstün kalite niteliğindedir. Çalışmalarımızda en son teknolojiden yararlanarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

Hedefler;

Alanının yapıtaşlarından biri olmak, en mükemmeli hedefleyerek gerçekleşir. Sıfır hata hedeflerimizin en üstündedir. Bu esasla tamamlanan ve devam eden işlerimiz yeniden incelenir ve daha iyi, daha etkin sonuçlar için çözümler üretir.

Misyonumuz
Rengim™ olarak misyonumuz; aldığı tüm işlerde güveni ve kaliteyi ön planda tutmaktır. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti bir numaralı amacımızdır.

Müşterilerimizle kurduğumuz samimi ilişkiler en önemli değerimizdir…