En iyi AutoCAD Alternatifi CAD Programı

En iyi AutoCAD Alternatifi CAD Programı Resmi

ZWCAD, AutoCAD alternatifi bir CAD programıdır. ZWCAD ile çizimler, dwg, dwf, dwfx, dxf ve dwt gibi sık kullanılan tüm dosya formatlarında görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Bu programların özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.

ZWCAD, ZWCAD Software Co.,Ltd. tarafından geliştirilen, 2 Boyutlu ve 3 Boyutlu çizim yapmayı sağlayan bir CAD yazılımıdır. Hâlen 80 ülkede 200.000’den fazla lisanslı kullanıcıya ulaşmıştır. ZWCAD programının en büyük özelliği ise AutoCAD programının tüm sürümleriyle %100 uyumlu olarak çalışabilmektedir. Kullanıcı ara-yüzü ve çalışma prensipleri bakımından AutoCAD’e çok benzemektedir.

ZWCAD, mekanik, mimari, inşaat, endüstriyel tasarım, elektronik, makine gibi pek çok sektör için 2 ve 3 boyutlu CAD çözümleri sunan bir yazılımdır. Türkçe dahil olmak üzere 15 dil için arayüz desteği mevcuttur. ZWCAD programı AutoCAD programının tüm sürümleriyle %100 uyumlu olarak çalışabilmektedir. ZWCAD’in özellikleri arasında sorunsuz DWG uyumluluğu, uygun fiyatlı olması ve tasarım kalitesi ve üretkenliğini garantilemesi yer almaktadır.

ZWCAD ile DWG ve DXF formatında dosyalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca size gönderilen dosyaları sorunsuz bir biçimde açarak, değiştirebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu nedenle ZWCAD, kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmeden ve ilave bir eğitime gereksinim duymadan rahatlıkla geçiş yapabilecekleri bir çözümdür.

ZWCAD ve AutoCAD arasındaki farklar şunlardır:

ZWCAD, AutoCAD® kullanıcılarının sadece 2D ve 3D çizimde ihtiyaç duydukları şeyi sağlamakla kalmaz, bundan daha fazlasını, ZWCAD yaratıcı akıllı özellikleri ile bilinir.
ZWCAD mükemmel uyumluluk ve istikrar sunar. Tam DWG desteği ile ZWCAD çizim dosyaları, dünya standardı olan .dwg formatındadır1.
ZWCAD’in AutoCAD ile %100 uyumlu olması sayesinde AutoCAD kullanıcıları kolaylıkla geçiş yapabilirler.