ZWCad™ Türkiye Yetkili Satıcısı

Bu yazı Ümit Yasin TAŞMAZ tarafından, Sal, 02 Oca 2018 11:00:55 +0000 tarihinde yayınlanmıştır.
Ana sayfa » ZWCad™ Türkiye Yetkili Satıcısı

ZWCAD, Türkiye yetkili satıcısı olarak dünyanın 80 ülkesinde 200.000 den fazla lisanslı müşteri tarafından kullanılan düşük maliyetli ve yüksek verimli bir CAD çözümüdür. Kullanıcı ara-yüzü ve çalışma prensipleri bakımından AutoCAD®’e çok benzemektedir. ZWCAD ile DWG ve DXF formatında dosyalar oluşturabilir, veya size gönderilen dosyaları sorunsuz bir biçimde açarak , değiştirebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu nedenle ZWCAD, kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmeden ve ilave bir eğitime gereksinim duymadan rahatlıkla geçiş yapabilecekleri bir çözümdür.

ZWCAD, 13 yıldan beri, mekanik, mimari, inşaat, endüstriyel tasarım, elektronik, makine, gibi pek çok sektör için 2 ve 3 boyutlu CAD çözümleri sunmaktadır. Türkçe dahil olmak üzere, 15 dil için arayüz desteği mevcuttur.

Yenilenen arayüzü ve mükemmel özellikleri ile aklınızdaki tasarımları hayata geçirirken bir yandan da tasarımlarınıza canlılık katın! 4K görüntü desteği ve Windows 10® ile güçlendirilmiş arayüz sayesinde bildiklerinizi unutun…