ZW Cad Yetkili Satıcı Lisans Fiyatları Türkiye

Bu yazı Ümit Yasin TAŞMAZ tarafından, Sal, 02 Oca 2018 11:15:16 +0000 tarihinde yayınlanmıştır.
Ana sayfa » ZW Cad Yetkili Satıcı Lisans Fiyatları Türkiye
ZWCAD lisans fiyatları Ankara’da hizmet veren Sistemİki tarafından Yetkili Satıcısı olarak ZWCAD İndirimli Ticari Lisans Fiyatları satışını yapabilmektedir. Firmamızdan yapacağınız alımların tamamı ticari olarak geçerli olan ve BSA tarafından gerekli görülen yazılımları içermektedir. Firmamızdan “çakma, kırık, warez, download, indir, serial” gibi ürünleri temin edemezsiniz.

Firmamız yaklaşık 10 adet yazılım firmalarının direkt olarak yetkili satıcısıdır. Yetkili satıcı olarak ZWCAD Fiyatları konusunda müşterilerimize tam ve kesintisiz destek sunabilmekteyiz. Kusursuz hizmetimizin getirdiği sorumluluk ve bilinç ile hızlı ve kolay çözümler üretilebilmektedir.

ZWCAD lisans fiyatı artık Türkiye’de satışı yapılabilmektedir.

ZWCAD’i Kimler Kullanır?

ZWCad genel olarak mühendislik ve 2 boyut çalışmalarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Bu ürünün yeni sürümü olan ZWCAD kampanyalı olarak satış fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz Corel Draw Türkiye web sitemizden takip edebilirsiniz. Bu web sitemizde hızlı kullanabileceğiniz araçlar, makrolar ve gerekli olarak yazılımları bulabilirsiniz. Dilerseniz yeni çıkan sürümleri 30 günlük deneme kullanım dosyasını indirebilir, rahatlıkla kullanabilir ve tekrardan lisans fiyatı için bizlerden teklif isteyebilirsiniz.

Vereceğimiz lisans fiyatları tekliflerine kdv dahil değildir. Bu yüzden ticari lisans olarak kullanacağınız programları mutlaka bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Ticari kazanç elde ettiğiniz tüm ürünlerin lisanslamaları BSA tarafından ülke derecesinde kontrol edilmektedir. Bu yüzden yazılım sahteciliği konusu ile ilgili mutlaka bizlere bilgi vermeniz gerekir.

.DWG uzantılı dosyaları açabileceğiniz dosya türü olan  dwg document dediğimiz dosya türü cad dosyalarıdır. Bu ürünleri lisans satışını sağladığımız ZWCAD company tarafından dağıtılan lisanslı yazılım ürünleri ile açabilirsiniz. Bu program sayesinde mühendislik çalışmalarınızı hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.